CONDOR

Náradie značky CONDOR WERKZEUG - nemecký dodávateľ produktov určených pre autoservisy. Zahŕňa široký sortiment gola sád, sád bitov, kľúčov, klieští, rační a mnohého ďalšieho náradia.

Skupiny produktov:
- vozíky s náradím
- sortiment hlavíc
- kľúče
- skrutkovače a bity
- kliešte
- úderové náradie
- vrtáky, závitníky a závitové očká
- sanitárne náradie
- meracie náradie
- momentové kľúče
- sťahováky
- vzduchové náradie
- náradie na motor, prevodovky, spojky
- brzdový systém
- náradie na karosérie
- náradie na motocykle
- iné špeciálne náradie

Kompletný sortiment nájdete na stránke: http://www.pragerco.de
V prípade záujmu o katalóg nás kontaktujte.

AMBRO SOL

Chémia značky AMBRO-SOL - firma bola založená v roku 1990 so zameraním na výrobu chémie. Momentálne má v ponuke viac ako 400 rôznych produktov. Mazivá a výrobky na ochranu a údržbu všeobecne, lepidlá, čistiace prostriedky, zinkové spreje, farby v spreji, produkty na údržbu motorových vozidiel sú súčasťou výroby Ambro-Sol.

Skupiny produktov:
- auto
- farby
- čistenie
- lepidlá
- mazivá
- príslušenstvo
- zváranie
- údržba
- vysoká kvalita
- zinkové spreje

V prípade záujmu o katalóg v slovenskom jazyku nás kontaktujte.

PROJAHN

Náradie značky PROJAHN - viac ako 40 rokov produkujúci dodávateľ nemeckého ručného náradia. Firma investovala v oblasti skladovej logistiky s cieľom lepších, rýchlejších a efektívnych dodávok. Široký sortiment náradia, ktorý uspokojí požiadavky aj najnáročnejšieho zákazníka.

Marston-Domsel GmbH

Skvelé produkty pre takmer všetky oblasti priemyselných aplikácií
MARSTON-DOMSEL vyrába a dodáva množstvo vysoko kvalitné tesnenia, anaeróbne tekuté plasty a lepidlá, ako aj ďalšie pomocné materiály celosvetovo používané v priemysle a obchode.

Viac skúseností – viac inovácií
Desaťročia skúseností spravili zo spoločnosti MARSTON-DOMSEL v priemysle dobre známu značku. Budeme pokračovať v neustálej optimalizácui sortimentu našich produktov takže môžeme pokračovať v nastavovaní štandardov pre funkcionalitu a výkon. Problémy sú riešené v spolupráci s kompetentnými technikmi nielen v Nemecku ale na celom svete. Všetky medzinárodne získané skúsenosti sú združené spolu s výsledkami výskumu v prospech zákazníka.

Viac funkčnej spoľahlivosti
Vo výrobnom procese sa od prijatia tovaru až po expedíciu používajú najmodernejšie technológie. Zavedenie DIN EN ISO 9001 manažmentu kvality znemená výrazné zlepšenie spoľahlivosti. Táto spoľahlivosť napomáha udržať si konkurencieschopnosť v budúcnosti a umožňuje sa spoľahnúť na vynikajúcu kvalitu produktov. Niektoré produkty nie sú hodnotené ako “dobre” a “vynikajúce” podľa prísnych kritérií nemeckej spotrebiteľskej asociácie „Stiftung Warentest“ len tak pre nič za nič.

Dobrá efektivita nákladov
Výrobné zariadenia spĺňajú všetky relevantné medzinárodné štandardy. Kvôli optimalizácii výrobného procesu sa MARSTON-DOMSEL môže podieľať na benefitoch cenovo efektívnej výroby voči zákazníkom.

Technická podpora
Novo zistené výsledky z výskumu sú spolu s našimi medzinárodne získanými skúsenosťami analyzované, takže zákazníci na celom svete môžu počítať s kompetentnými konzultačnými službami. Neustála výmena skúseností medzi MARSTON-DOMSEL a zákazníkmi tiež pomáha neustálemu zlepšovaniu produktov v budúcnosti.

Naše vlastné laboratória
V našich vlastných laboratóriách vykonávame zákaznícke testy ako testy odolnosti, merania plastickosti, merania napätia, tepelné testy a merania viskozity . Tu tiež testujeme, analyzujeme a kontrolujeme bezpečnosť našich produktov, takže tiež môžeme pokračovať v ich zlepšovaní a môžeme ponúknuť čo najlepší možný produkt.

iDuctor

iDuctor - kúrenie s indukciou
Presné vykurovanie
IDuctor je dokonalým nástrojom pre vaše presné vykurovacie potreby. Pomocou indukčnej technológie umožňuje tento elektronický prístroj vykurovať zo širokého rozsahu široký sortiment železných kovov. To, že indukčné ohrievanie je jedinečné, spočíva v tom, že hlavne ohrieva vonkajšie komponenty, na rozdiel od plynového horáka, ktorý ohrieva všetko súčasne. Rozdiel v teplote medzi vyhrievanými časťami a hlavným telesom uľahčuje uvoľnenie a odstránenie. V priebehu niekoľkých sekúnd sa môže určitá časť alebo bod zahriať na červenú horúcu *, v prípade ocele medzi 300 ° C a 600 ° C.

MACO

Ako vedúci európsky výrobca vysoko kvalitných čistiacich prostriedkov pre ruky a starostlivosť o ruky, MACO® neustále nastavuje nové štandardy. Pásmo inovácií a dlhoročné skúsenosti prinieslo rozsiahly sortiment výrobkov vysokej kvality, ktoré spĺňajú najvyššie požiadavky. Nezáleží na tom, či pracujete v automobilovom priemysle v oblasti kozmického priemyslu, máme správny produkt, chrániť, vyčistiť a starať sa o svoje ruky. Spolu s komunitou MACO® na ceste k dlhodobému obchodnému vzťahu! Zameriavame sa na silnú sieť, v ktorej každý distribútor môže stabilne vybudovať svoj trh. Úzka spolupráca je kľúčom k úspechu!